bo od samego początku, począwszy od zapytania o ofertę, rozmawiasz z jedną osobą i ta osoba zajmuje się Twoim projektem. Dzięki temu żadne informacje nie zostaną pominięte, początkowe ustalenia zostaną zapamiętane do samego końca, a Ty już po pierwszym kontakcie będziesz mógł stwierdzić czy się zrozumiemy i czy się polubimy, a to klucz do udanej współpracy!

5  |  

bo wyposażenie jakie proponuję pochodzi z przeróżnych sklepów, a nie z tych, które oferują mi prowizję. Dobieram meble i materiały pasujące do koncepcji i mieszczące się w budżecie, a nie takie, na których będę mogła dodatkowo zarobić.

6  |  

bo pracownia 91m2 istnieje na rynku prawie 3 lata. Mam doświadczenie zarówno we współpracy stacjonarnej (Kraków) jak i zdalnej, która notabene stanowi ponad 80% moich zleceń.

bo nie pracuję nad 10-cioma projektami jednocześnie. Możesz mieć pewność, że podczas współpracy cała uwaga jest skupiona na Tobie.

jestem założycielką pracowni projektowej 91m2

Po kilku latach współpracy z wieloma inwestorami doskonale wiem ile czasu zajmują poszukiwania odpowiedniego wyposażenia, jakie są konsekwencje złego zagospodarowania przestrzeni i jak łatwo można przekroczyć zakładany budżet gdy chce się zaoszczędzić na niewłaściwych rzeczach.

 

Ale może być całkiem inaczej!

 

 

CHCESZ MIEĆ WIĘCEJ CZASU NA TO CO LUBISZ ?

CHCESZ MIEĆ MNIEJ STRESU I WYGODNIE MIESZKAĆ ?

CHCESZ MĄDRZE WYDAWAĆ PIENIĄDZE ?

 

PODOBA CI SIĘ MOJE PORTFOLIO ?

napisz do mnie, a prześlę spersonalizowaną ofertę! lokalizacja nie ma znaczenia, projektuję wszędzie :)

 

 

 

 

DLACZEGO JA?

bo oprócz wyczucia estetyki, wyobraźni przestrzennej i umiejętności łączenia kolorów oraz proporcji (czyli czynników pozwalających odpowiednio dobrać wyposażenie i materiały), posiadam wiedzę techniczną, dzięki której projekt może zostać zrealizowany zgodnie z koncepcją.

1  |  

bo mam wyższe wykształcenie kierunkowe (WAPK), a nie odbyte szybkie kursy lub 2-letnie studium, na które decydują się przeważnie osoby lubiące robić przemeblowania w domu i uważające, że po takim kursie staną się projektantem.

2  |  

3  |  

4  |  

bo jestem legalnie działającą firmą - zawsze podpisujemy umowę i zawsze wstawiam faktury. W mowie zawarte są informacje o terminach, etapach, płatnościach itp. Jest ona dość rozbudowana, ale dzięki temu od samego początku warunki naszej współpracy są jasne. Faktury wystawiane są po każdym wykonanym etapie projektowym, więc zawsze wiesz za co płacisz. Jedynie pierwsza faktura jest zadatkowa i ostatnia płatna przed przekazaniem projektu, ponieważ ja też muszę się w jakiś sposób zabezpieczyć ;)

7  |  

bo cały projekt dopasowuję do Ciebie, Twojego stylu życia, potrzeb, wymagań i budżetu. Każdy projekt jest inny, nowy, indywidualny, a wyposażenie na wizualizacjach to odzwierciedlenie listy zakupów. Nie proponuję rozwiązań, które wykraczają poza Twój budżet.

9.1  |  

bo projektuję wyłącznie w stylach, w których czuję się dobrze. Jest to korzystne dla obu stron, ponieważ praca przebiega szybciej, a projekt wychodzi o wiele lepszy (niż np wnętrze loftowe). Dlatego tak ważne jest sprawdzenie portfolio - podobny gust to pierwszy krok do udanej współpracy.

PS: "jak ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego"

8  |  

cześć, jestem Kaja!

Wróć

  Strona wykorzystuje cookies będąc zgodna z RODO.                                    

© 2019 91m2 Architektura Wnętrz, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności .